-Çaylarınız Neden Bu Kadar Lezzetli?
Rizenin yüksek kesimlerinde yetişen çayların filizlerinden özenle toplanmış ve özel olarak harmanlanıp siz değerli müşterilerimize sunulmuştur.
-Çaylarınızda Katkı Maddesi Varmı?
Ürünlerimizin hiç birinde ek katkı maddesi yoktur. Tamamen naturel olarak üretilmektedir. Rizenin yüksek kesimlerinde yetişen çayların filizlerinden özenle toplanmış ve özel olarak harmanlanıp siz değerli müşterilerimize sunulmuştur.
-Perakende Satışınız Varmı?
Çaylarımızın üretimi tamamen toplu tüketim yönünde olup perakande satışımız yoktur. Yani çaylarımızı market raflarında bulamazsınız. Toplu tüketim yerleri için özel olarak üretilmektedir.
-Çaylarınız Gıda Üretim Standartlarına Uygunmu?
Tarım ve köy işleri bakanlığının 29.05.2012 tarih ve TR-34-K-006309 sayılı Çalışma izni ve Gıda sicil numarası ile MİSTON ÇAY ve GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. tesislerinde, ISO 9001:2008, ISO 22000:2005 kalite standartlarında uygun olarak üretilmiştir. Bu belgeler Kaliteye, gıda güvenliğine, çevremize ve çalışanlarımıza önem verdiğimiz göstermektedir.
-Siparişlerimiz Ne Zaman Gelir?
Siparişleriniz verildiği saatten itibaren gün içerisinde size en yakın aracımız yönlendirilerek siparişleriniz teslim edilir. Şehir içi yani  İstanbul içi Genelde 1 günde teslim edilmektedir.